SORRY, YOU NEED JAVASCRIPT TO ACCESS THIS WEBSITE.

Конкурс молодих піаністів ім. Серафими Могилевської

Конкурс молодих піаністів ім. Серафими Могилевської


Проведення Конкурсу - данина пам'яті видатному педагогу, професору Одеської консерваторії імені А. В. Нежданової, яка виховала цілу плеяду талановитих піаністів зі світовим ім'ям (Нар. арт. України О.Ботвінов, Засл. арт. України Ф.Любарський, М.Легоцький, вихованець ССМШ імені проф. П.С. Столярського, лауреат міжнародних конкурсів, професор Брюссельської Королівської консерваторії Євген Могилевський і інші), це продовження славних педагогічних традицій Серафими Леонідівни Могилевської, які були закладені її вчителями - Марією Старковою, однією із засновників Одеської піаністичної школи, і легендарним Генріхом Нейгаузом.

Серафима Леонідівна Могилевська

 

Засновником і організатором Конкурсу є Громадська організація «ОДЕСА КЛАССІКС». Почесний президент конкурсу — Народний артист України Олексій Ботвінов.

Основна мета Конкурсу - виявлення і підтримка талановитих молодих музикантів, збереження національних традицій в сфері професійної музичної освіти, популяризація української виконавської фортепіанної школи.

Конкурс не є комерційним заходом. Вступний внесок для учасників відсутній. Всі конкурсні прослуховування проводяться публічно. Для глядачів вхід безкоштовний як на обидва тури прослуховувань, так і на Гала-концерт.

Конкурсні прослуховування проводяться у Великій концертній залі Одеського державного музичного ліцею імені професора П.С. Столярського, на сцені, що виступали видатні музиканти – Еміль Гілельс, Яків Зак, Євген Могилевський та багато інших.

Гран-прі конкурсу полягає в тому, що переможець отримує можливість виступити на Потьомкінських сходах в концерті просто неба Міжнародного музичного фестивалю Odessa Classics на одній сцені з всесвітньо відомими музикантами.

Список лауреатів Всеукраїнського конкурсу молодих піаністів імені Серафими Могилевської та інші подробиці – на офіційному сайті фестивалю Odessa Classics:

www.odessaclassics.com