SORRY, YOU NEED JAVASCRIPT TO ACCESS THIS WEBSITE.

ПРОЕКТИ

Міжнародний музичний фестиваль

"Odessa Classics" - фестиваль європейського рівня. В його основі різноманітна музична програма за участю світових зірок першої величини, провідних українських артистів та перспективної творчої молоді з Одеси та інших культурних центрів України.

Читати більше

Конкурс молодих піаністів ім. Серафими Могилевської

З 26 по 28 травня 2018 року в Одеській музичній школі імені проф. П.С. Столярського у рамках IV Міжнародного музичного фестивалю «ODESSA CLASSICS» відбувся 1-й Всеукраїнський конкурс молодих піаністів ім. Серафими Могилевської.

Читати більше

«Перезавантаження»

Проект «Перезавантаження» дає те, чого не вистачало для надання класиці нового подиху. Унікальний революційний проект двох видатних музикантів сучасності – українського піаніста Олексія Ботвінова та турецького перкусіоніста Бурхана Очала – було розпочато у 2010 році.


Читати більше

Музичне партнерство Бремен-Одеса

16 квітня 2016 року у Великій залі Одеської обласної філармонії відбувся перший концерт у рамках міжнародного проекту «Музичне партнерство Бремен-Одеса». Другий концерт у відповідь пройшов 30 квітня в концертному залі «Die Glocke» у Бремені

Читати більше

4 стихії

"4 стихії" — продовження проекту "Музика любові", що входить до великого циклу концертів "Візуальна реальність музики", започаткованих піаністом Олексієм Ботвіновим ще в 2008 році.
По суті це новий сценічний жанр — мультимедійний фортепіанний концерт, що дозволяє глядачам глибше у суть музики.

Читати більше

Письмовник. Елегія

В основі вистави лежить роман "Письмовник" Михайла Шишкіна. З роману взято основну лінію – лірична і водночас філософська. Олексій Ботвінов спеціально для цього проекту створив інсценування роману, адаптував музику та вперше виступив як режисер та сценограф.


Читати більше

Ad libitum або У вільному польоті

Цикл авторських музично-публіцистичних програм Михайла Казініка “Ad libitum або У вільному польоті” за участю піаніста Олексія Ботвінова транслювався телекомпаніями всього світу: у Швеції, Америці, Канаді, Ізраїлі, Росії, країнах Азії та Африки

Читати більше
Завантажити ще