SORRY, YOU NEED JAVASCRIPT TO ACCESS THIS WEBSITE.

Музичне партнерство Бремен-Одеса

Музичне партнерство Бремен-Одеса

16 квітня 2016 року у Великій залі Одеської обласної філармонії відбувся концерт у рамках проекту «Музичне партнерство Бремен-Одеса».

Один із наймасштабніших німецько-українських культурних проектів останнього десятиліття проводився під патронатом Міністра закордонних справ Німеччини пана Штайнмайєра та Канцлера Німеччини пані Меркель. Ініціаторами проекту є депутат Бундестагу Марі-Луїза Бек та фестиваль ODESSA CLASSICS.

У складі учасників з німецької сторони – великий Бременський Міський Хор (70 артистів), його керівник та диригент Ян Хюбнер; з української – Камерний Оркестр Одеської філармонії, піаніст Олексій Ботвінов та вокалісти Наталія Павленко, Анатолій Дуда та Василь Добровольський.

У програмі – шедеври німецької вокально-оркестрової музики, які рідко виконуються в Україні. «Весна» та «Літо» з ораторії Йозефа Гайдна «Пори року»; монументальна «Хорова фантазія» Людвіга ван Бетховена для оркестру, хору, шести солістів та сольного фортепіано. Цей твір є предтечею великої бетховенської "Оди до Радості".

Другий концерт у рамках міжнародного проекту «Музичне партнерство Бремен-Одеса» відбувся 30 квітня 2016 року у знаменитій бременській концертній залі «Die Glocke» («Дзвон») у цьому ж складі виконавців і був записаний для німецького радіо.

Третій та четвертий концерти в рамках проекту пройшли з незмінним успіхом у глядачів 15 жовтня 2017 року в Одеській обласній філармонії та 29 жовтня 2017 року у бременському Sendesaal.

П'ятий та шостий концерти цього вже традиційного міжнародного проекту пройшли, відповідно, 11 жовтня 2018 року в Одесі та 10 листопада 2018 року у Бремені.